Tweede ronde van de zomercompetitie

Tweede ronde van de zomercompetitie
Algemeen Stefan Werkhoven

Na de tweede ronde hebben Caspar, Christian, en Luuc alle drie hun tweede punt binnengehaald. Met 18 man aanwezig hadden we weer een gezellige avond. Deze avond ook een nieuwkomer, Serhii, die heeft laten zien dat hij goed kan schaken.

Nadat alle partijen gespeeld waren, was er nog behoefte aan meer, en dus is er nog een toernooitje snelschaken gespeeld. Dit beviel goed, en is dus waarschijnlijk ook voor herhaling vatbaar. Tot volgende week.

uitslagen zomercomp ronde 2 2022

Stefan Werkhoven

Stefan Werkhoven

Stefan Werkhoven is intern wedstrijdleider van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.