Seizoen 2023/24 van start

Seizoen 2023/24 van start
Algemeen Peter Reedijk

Op vrijdag 25 augustus is het nieuwe seizoen begonnen, met een gezellige barbecue en de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Vanaf komende vrijdag 1 september wordt er weer geschaakt in Denksportcentrum Amersfoort.

Om 19:00 uur beginnen de kinderen van onze jeugdafdeling na twee maanden zomervakantie weer met hun lessen en onderlinge partijtjes. Nieuwe kinderen zijn van harte welkom!

De senioren en oudere jeugd spelen later op de avond de eerste ronde van de interne competitie 2023/24. Ook hier zijn nieuwe schakers van harte welkom om te komen kijken en je kunt ook meespelen. Aanmelden vooraf is niet nodig, als je voor 20:00 uur aanwezig bent en je hebt gemeld bij wedstrijdleider Stefan, dan zorgen we ervoor dat je die avond meteen een partij kunt spelen.

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.