Winnaar zomercompetitie bekend. Volgende week Bughouse

Winnaar zomercompetitie bekend. Volgende week Bughouse
Algemeen Stefan Werkhoven
Winaars van de zomercompetitie

Bij de laatste ronde konden Caspar en Tom Officier allebei nog winnen. Beiden hadden vier punten. Caspar moest spelen tegen Gunie en Tom tegen Bas. Bas ging van een winnende positie naar een remise, waardoor een winst voor Caspar hem de winnaar zou maken. Dit heeft hij goed voor elkaar gekregen en Caspar is daarmee de winnaar van deze zomercompetitie. Tom is tweede geworden, en Christian heeft de derde plek bemachtigd. De planning voor de komende weken is als volgt:

19 Augustus: Bughouse toernooi

26 augustus: ALV

2 September: Traxler toernooi

De volledige eindstand:

eindstand zomercomp 2022

Stefan Werkhoven

Stefan Werkhoven

Stefan Werkhoven is intern wedstrijdleider van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.