SGA ratinglijst per 1 Jun 2024

KNSB elo rating

Speelsterkte in ELO rating zoals bekend bij de KNSB.
Gemiddelde rating is 1861 over 76 spelers

#NaamRating KNSB nr
1Matthew Sadler26948026040
2Tim Grutter2317-98406926
3Tea Lanchava22217863504
4Arie van der Burch21947172605
5Ardin Bosboom2161-68244456
6Dimitri van Leent21567859830
7Gerrit-Meine Muis21277253125
8Joeri Piet21048077223
9Henrik Porte2083-77587052
10Rene Tonnon20608242190
11Gerard van Otten2051-57445284
12Jeanine de Cloet20058064287
13Arjan Tissink2002+87257613
14Peter Reedijk1988-67495510
15Peter Sonder19777355821
16Bram van Harten1971+508928854
17Guus Beltman1970+197765659
18Arnoud van Gemeren1960-88213843
19Rogier Dijk1955+66779333
20Alexander Blom19487922101
21Henk van Jaarsveld1947+207240816
22Samuel Vandeputte19428488227
23Ron Flohr1941+98173011
24Jens Steenmetz19359026479
25Peter Nitrauw19358693388
26Dennis Flohr1923+107103569
27Alexander Miltenburg1921-66098466
28Jeroen Schuil19177379471
29Maarten Corpeleijn1917-147600912
30Remco van Rinsum19167964737
31Marcel Flohr1912-137103591
32Remy Sennema1903+148251199
33Quintin van de Seijp18998709613
34Wim Lamme18956171715
35Milan Koning1889-98971611
36Tom Officier1888-97160989
37Caspar Oskam18767190260
38Gert-Jan Fröberg18768384640
39Hanjo Petersen1870-198167962
40Edwin Schuit18696067303
41Gunie du Chatinier1867-46420337
42Tom Bekius1862+376409018
43Audry Burer1861+76016725
44Sem Burger18618376951
45Cor van Ingen18606124338
46Guus Alberts1843+148259284
47Wiebe de Witte1843-237103459
48Ruud Küchler18298120343
49Stefan Werkhoven1817+138818128
50Santiago Samper18169027579
51Martin Bos17816428719
52Chris Roelandt1779-78215911
53Joep van Zadelhoff17799029658
54Hans Manuel17677132829
55Tim ten Boske17638818326
56Martijn van der Zwan17558193680
57Patrick Verschoor17497575898
58Sytze van der Velde17496098510
59Wouter Gerritse1742-27313900
60Martijn Vlootman1711+108287840
61Bert Lardenoye1709-437438706
62Guido Grünbauer16958861721
63Rene Scholte16958034521
64Luc Kepers16928280459
65Bas van Schooten16908928865
66Leonard Kölling1677+238482760
67Mathijs Möhlmann16728856276
68Christian den Butter16538966320
69Bert Loedeman1652+78498831
70Andre Corpeleijn1570-37900871
71Luuc Baltus15448254752
72Chris Driessen15247446296
73Timo de Vries14838782895
74Jesse van de Heijden1460-38434481
75Lars Jongenelen13698975901
76Sander Gijsbertse12008942021